Zadaszenia tarasów

Oferujemy różne rodzaje konstrukcji wiat z wieloprzekrojowego drewna (dźwigary łukowe z drewna klejonego) opartego na łukach. Łuk jest powszechną formą występującą w przyrodzie, sprawiającą, że bryła wygląda naturalnie i lekko.

Nasza oferta obejmuje:

  • zamykane, przeszklone altany ogrodowe oparte na planie koła, półkola, ćwierci koła z rozsuwanymi płaszczyznami drzwiowymi lub inne dowolne łuki,
  • zadaszenia tarasów domowych otwarte lub zamknięte,
  • wiaty garażowe wolnostojące i przyścienne.

Altana przedłuża okres użytkowania ogrodu w chłodne wieczory. Zamykając się przed chłodnym wiatrem możesz komfortowo spędzić jesienny wieczór z przyjaciómi. Nasze wiaty stanowią idealne rozwiązanie zadaszenia miejsca postojowego lub tarasu przydomowego. Auto pod wiata garażową nie nagrzewa się latem i nie zaśnieża się zimą. Komfort garażu dla twojego auta.

Dowolny projekt wg życzeń klienta.
Dowolna kolorystyka.


Konstrukcje z drewna klejonego umożliwiają wykonywanie elementów o większej wytrzymałości oraz rozpiętości. Technologia klejenia drewna zapewnia odporność materiału na pęcznienie, deformacje, a także agresywne oddziaływanie środowiska. Oferujemy szeroką gamę kolorystyczną elementów. Możliwy jest również dobór koloru indywidualnie.

W naszej ofercie znajduje się również system przekryć panelowych z poliwęglanu komorowego - wytrzymałego i odpornego na czynniki atmosferyczne materiału, który jednocześnie zapewnia bardzo dobre parametry optyczne. Udostępniamy elementy bezbarwne, jak i w kolorze opalu/dymnym.

WIATA PRZYŚCIENNA Ł1 - TARAS

Cena: 5 600zł

Wiata z drewna (dźwigary łukowe z drewna klejonego) przyścienna oparta na 2 słupach mocowanych do podłoża. Z przeciwnej strony wiata mocowana jest do konstrukcji ściany.
Zadaszanie z paneli z poliwęglanu komorowego o kształcie łukowym.

Typowe wymiary w zakładce poniżej.

Wizualizacja konstrukcji:

Cena zawiera:
- materiał (konstrukcja z drewna, konstrukcja dźwigarów łukowych z drewna klejonego) wraz z niezbędnymi łącznikami i kotwami podstawy słupów;
- panele z poliwęglanu komorowego - przeźroczyste lub w kolorze opalu/dymnym;
- malowanie wg dostępnej gamy kolorystycznej lub możliwość wyboru koloru indywidualnie.

Cena brutto. Cena nie zawiera kosztów dostawy oraz montażu.