O firmie

Pobierz ulotkę Fabryki Wiat

Optem jest dynamicznie rozwijającą się firmą projektową i wykonawczą.

Oferujemy kompleksowe wykonanie wiat oraz innych konstrukcji drewnianych, od pomysłu przez opracowanie projektu do realizacji.
Posiadamy dobrze wykształconą, młodą a zarazem doświadczoną kadrę inżynierską.

Dostawa materiału oraz montaż

Dostarczamy zarówno materiał konstrukcyjny gotowy do montażu, jak i zapewniamy usługę montażu wiat. Posiadamy odpowiednie umiejętności i doświadczenie, które pozwalają wykonywać nasze konstrukcje dokładnie i szybko, zapewniając wymagany poziom bezpieczeństwa.

Konstrukcje z drewna klejonego umożliwiają wykonywanie elementów o większej wytrzymałości oraz rozpiętości. Technologia klejenia drewna zapewnia odporność materiału na pęcznienie, deformacje, a także agresywne oddziaływanie środowiska. Zapewniamy bogatą gamę kolorystyczną elementów oraz umożliwiamy dobór koloru indywidualnie.

W naszej ofercie znajduje się również system przekryć panelowych z poliwęglanu komorowego - wytrzymałego i odpornego na czynniki atmosferyczne materiału, który jednocześnie zapewnia bardzo dobre parametry optyczne. Udostępniamy elementy bezbarwne, jak i w kolorze opalu/dymnym.

Indywidualne rozwiązania

Nasze biuro projektowe umożliwia dostosowanie typowych konstrukcji do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta.

Doradztwo techniczne

Naszą wiedzą oraz doświadczeniem dzielimy się z klientami pomagając im znaleźć optymalne rozwiązania. Oferujemy pełne doradztwo techniczne w zakresie wyboru konstrukcji i montażu wiat.

Nie ma projektu zbyt małego ani zbyt dużego.
Nie ma tylko jednego rozwiązania - zawsze można zrobić coś lepiej, szybciej, ładniej lub taniej. Nasza firma pomoże Ci wybrać trafne rozwiązanie.